3 Günde Hızlıca Kilo Verdiren Diyet Listesi

3 Günde hızlıca Kilo Verdiren Diyet Listesi. Kilo hepimizin bildiği üzere çağımızın en büyük sıkıntılarından bir tanesi. Şimdi siz değerli okuyucularımıza vereceğimiz bu diyet listesi sayesinde 3 günde hızlıca kilo verebilirsiniz…

02.09.2017
2.321
3 Günde Hızlıca Kilo Verdiren Diyet Listesi

3 günde hızlıca kilo verdiren diyet listesi sayesinde hızlı bir şekilde kilo verebileceksiniz. Bildiğiniz üzere günümüz yaşantısının getirdiği en büyük sorunlarından bir tanesi ise fazla kilolar. Yoğun çalışma temposu yüzünden sağlıklı yiyecekler yerine tercih edilen  Fast Food tarzı yiyeceklerin sık sık tüketilmesi kilo alımının hızlanmasına yol açıyor. Bir çok kişi bu fazla kilolardan kurtulmak amacıyla bir çok diyet listesi arayışına  girebiliyor.  Fakat hızlı kilo vermek sağlığımıza zarar verebiliyor. Bir çok diyet listesi yağın değil suyun vücuttan atılmasına olanak sağlıyor. Su vücuttan atılması sebebiyle kas dokusunun güçsüzleşmesi gibi sorunlar ortaya çıkıyor. Hatta kısa süre vermiş olduğunuz kilolar belli süre sonra tekrar alınabiliyor. Şimdi daha fazla uzatmadan 3 günde hızlıca kilo verdiren diyet listesi neymiş görelim. Ayrıca Hızlı Zayıflama Yöntemleri isimli konumuza göz atabilirsiniz.

3 Günde hızlıca Kilo Verdiren Diyet Listesi

1. GÜN
Sabah
Haşlanmış patates ( 1 adet )
Yoğurt ( 1 kase )
Öğle
Haşlanmış patates ( 2 adet )
Yoğurt ( 1 kase )
Akşam
Yoğurt ( 2 kase )

2. GÜN
Sabah
Yoğurt ( 1 kase )
Öğle
Haşlanmış patates ( 2 adet )
Yoğurt ( 1 kase )
Akşam
Haşlama patates ( 1 adet )
Yoğurt ( 1 kase )

3. GÜN
Sabah
Haşlama patates ( 1 adet )
Öğle
Haşlama patates ( 1 adet )
Yoğurt ( 1 kase )
Akşam
Yoğurt ( 1 kase )

Sağlıklı Kilo Verme Yöntemleri 

Sağlıklı ve kalıcı bir biçimde kilolarınızda kurtulmak istiyorsanız kendinize sağlıklı bir beslenme düzeni oluşturup buna uymanız gerekiyor.  Kalorisi düşük olan yiyeceklere ağırlık vermeniz gerekiyor. Günümüzde hareketsiz yaşam oldukça genel bir durum olması sebebiyle kilo vermenin önüne geçmektedir. Spor yapmayı sevmiyor veya üşeniyorsanız sadece bir diyet listesi ile kilo vermeniz oldukça zordur. Sabah veya akşam en az 1 kez olmak üzere tempolu koşu yapmalısınız. Bu sayede aldığınız kaloriyi daha çok yakacak ve pozitif düşünmeye başlayacaksınız.

Şekeri Hayatınızdan Çıkarın

Vitamin, mineral, protein ve yağ olmayan tüm besinler kilo almanıza yardımcı olur. Hem kilo almanıza hemde iç organların dengesini bozan en önemli unsurlardan bir tanesi ise şekerdir. Şeker size kısa süreli enerji verse dahi belli bir zamandan sonra vücudunuzun dengesini bozarak kilo almanıza neden olmaktadır. Ayrıca bunun yanı sıra hazır gıdalar, meyve suları ve asitli içecekle de kilo almanıza olanak sağlar. Özellikle bel bölgesinde meydana gelen yağlanmanın en büyük sebeplerinden bir tanesi ise şekerdir. Bu yüzden bölgesel kilo vermek istiyorsanız elinizden geldiği kadarıyla şekerden uzak durun.

Salata İle Kilolardan Kurtulun

Salatalık, domates, biber, marul, maydanoz, roka gibi sebzelerden hazırlayacağınız bir kase salata  bu diyeti uyguladığınız zaman size oldukça yardımcı olacak. Bu bir kase salata vücudunuzun direncini artıracak ve vücudun ihtiyaç duyduğu vitaminleri karşılayacak. Umarım bu 3 günde hızlıca kilo verdiren  diyet listesi sizler için faydalı olur. Aşağıdan yorum yaparak sorularınızı sorabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Sağlıkhane
Sağlıkhane; Sağlık hakkında herşeyi kolaylıkla bulabileceğiniz bir blog sitesidir.
FACEBOOK YORUMLAR
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.